Sklep internetowy ze sprzętem ogrodowym www.ekosiarka.eu

eKOSIARKA.eu to sklep internetowy uruchomiony w roku 2010 w nowej odsłonie graficznej i z nową funkcjonalnością – zarówno od strony użytkownika sklepu jak i panelu administracyjnego.

 

Posiada wiele nowoczesnych funkcji, które sprawiają, iż robienie w nim zakupów jest prawdziwą przyjemnością dla klientów, a obsługa wszystkich transakcji poprzez administratora sklepu jest również łatwa i szybka. Serwis jest uruchomiony w kilku językach: polskim, czeskim, angielskim i niemieckim – co umożliwia robienie zakupów także klientom spoza naszego kraju.

 

Sklep ten powstał w oparciu o doświadczenia sklepu KOSIARKA.PL, który przez ostatnie kilka lat zdobył sobie wielkie uznanie wśród tysięcy klientów. Liczymy na to, iż najnowsze rozwiązania technologiczne, niespotykane dotąd w polskich sklepach ze sprzętem ogrodowym, spotkają się z uznaniem klientów firmy handlowej PROSAT, będącej właścicielem e - sklepu. Stabilność, doświadczenie, profesjonalizm w swojej branży firmy PROSAT oraz nowoczesne, oryginalne, a zarazem sprawdzone rozwiązania technologiczne zaproponowane przez naszą firmę pozwoliły na stworzenie narzędzia internetowego – o wysokim wskaźniku użyteczności, dostępności, jakości.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów e sklep www.ekosiarka.eu systematycznie będzie poszerzał swoją ofertę oraz wprowadzał udogodnienia funkcjonalne dla internautów, potrzebujących szerokiego asortymentu ogrodniczego zakupionego przez Internet. Po co tracić czas na zakupy poza domem, jeśli możesz skorzystać ze sprawdzonej domeny www.eksoiarka.eu – złożenie zamówienia przez Internet i szybka dostawa sprzętu do domu sprawi, że będziesz miał więcej czasu na cieszenie się własnym ogrodem.